Opinie klientów

5/5
"Szczerze polecam Agnieszkę, która uratowała mojego rocznego wyżła. Dosłownie. Gdyby nie jej ocena behawioralna, nigdy nie doszłabym do tego, że zachowania jakie prezentuje pies wskazują na jego chorobę zdrowotną."
... "Podczas treningów, Agnieszka ma na uwadze komfort psa i dostosuje warunki pracy do niego. Jest osobą niesamowicie empatyczną do zwierząt, mającą na uwadze ich dobro, edukującą opiekunów jak postępować z pupilami aby wspólne życie było dla wszystkich lepsze 🙂 I to przynosi niesamowite efekty. Naprawdę polecam!"
Natalia Palarczyk
21 października 2019
5/5
"Adoptowaliśmy lękliwego pieska ze schroniska i dzięki poradom Agnieszki po zaledwie dwóch tygodniach udało nam się zrobić ogromne postępy. Cudownie obserwować, jak psiak każdego dnia otwiera się coraz bardziej!"
Dominik Alexandrowicz
12 lutego 2020
5/5
"Polecamy bardzo. Odkąd pracujemy z Panią Agnieszką nasz psiak robi ogromne postępy. Rzeczy, które wydawały się niemożliwe do wykonania teraz są codziennością 😁. Dzięki konsultacjom mam poczucie, że idziemy w dobrym kierunku a nasz psiak jest coraz bardziej szczęśliwy 😍"
Ania Orzełek
20 września 2020
5/5
"Bardzo mocno polecamy p. Agnieszke. Jest bardzo zaangażowana w pracę z psem oraz jego opiekunem. Pomaga nie tylko w opanowaniu psich emocji ale również naszych gdyz te mają ogromny wplyw na naszego psiaka 😁 Ma niesamowitą cierpliwość i potrafi wyłapać błedy ktorych czasem my sami nie jesteśmy wstanie dostrzec podczas ćwiczeń. Wszystko dokładnie wytłumaczy nie patrząc na zegarek ze czas konsultacji sie przedłuża😁 Jeszcze raz gorąco polecamy 👍"
Kaśka Kaśka
26 marca 2020