„Piramida możliwości” w użyciu – czyli jak szkolić psa, by przynosiło to rezultat?

Lista życzeń Udostępnij
Udostępnij kurs
Link do strony
Udostępnij w mediach społecznościowych

O kursie

Minikurs „Piramida możliwości” to kurs wyjątkowy. Dlaczego? Przede wszystkim  dlatego, bo odpowiada na pytanie „jak szkolić psa, by przyniosło to rezultat”!

Piramida możliwości jest jednak uniwersalna. Sprawdzi się zarówno, gdy jesteś na etapie planowania czego nauczyć swojego nowego psiaka, jak i w przypadku, gdy Twój pies boryka się z problemami behawioralnymi. Dodatkowo jest bardzo dobrym narzędziem do usystematyzowania pracy szkoleniowej.

Często zadajesz sobie pytanie „Ale jak te ćwiczenia maja przynieść rezultat? Przecież one nie mają nic wspólnego z naszymi problemami!” – jeśli tak, to ten minikurs odpowie na twoje pytania. To właśnie w nim tłumaczę jak wykonywane ćwiczenia maja się do późniejszego „normlanego życia”. Bo wszystko jest ze sobą połączone! 🙂

Ten produkt sprawdzi się, jeśli pracujesz z psem sam. Pomoże Ci zrozumieć w jaki sposób uczą się psy i jakich zasad w pracy z nimi trzeba przestrzegać, żeby praca szła gładko. Ponadto minikurs „Piramida możliwości” to wspaniała opcja na przypomnienie sobie informacji z konsultacji indywidualnych. Inaczej mówiąc – niezależnie czy ze mną współpracujesz czy nie, ten minikurs jest dla Ciebie!

„Jak szkolić psa? Jak go wychować?” – to pytania na które nie ma łatwych odpowiedzi. Z tego minikursu dowiesz się jednak, dlaczego treningi mogą nie przynosić rezultatu. Dzięki mojemu holistycznemu podejściu wkroczysz w psi świat i zobaczysz, jakimi kieruje się prawami.

 

Pokaż więcej

Czego się nauczysz w tym kursie?

  • Czym jest piramida możliwości i jak ją stosować?
  • Jaka może być przyczyna tego, że twoje treningi nie przynoszą rezultatu?
  • Czy żeby osiągnąć cel trzeba ćwiczyć tylko to, co jest największym problemem?
  • O czym pamiętać podczas pracy z psem?

Zawartość kursu

„Piramida możliwości”

  • Informacje o minikursie.
    00:00
  • Piramida możliwości – czym jest i jak ją stosować?
    00:00

Student Ratings & Reviews

No Review Yet
No Review Yet