Obrona zasobów

Lista życzeń Udostępnij
Udostępnij kurs
Link do strony
Udostępnij w mediach społecznościowych

O kursie

Kurs „obrona zasobów” to kompleksowe opracowanie tego tematu. Oznacza to, że jest on doskonałym uzupełnieniem indywidualnych zajęć jak i niezależnym źródłem informacji do samodzielnego rozwoju.

Dzięki specjalnej konstrukcji kursu, nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy, by zrozumieć trudne zagadnienia w nim poruszane. Inaczej mówiąc, „rozbroiłam” obronę zasobów tak, by zagadnienie to było zrozumiałe dla każdego, kto ma styczność z psami.

Kurs zaczyna się dokładnym omówieniem czym jest „zasób”. Zapoznasz się również z bardzo funkcjonalnym podziałem zasobów oraz usłyszysz historie psów i ich opiekunów, które są historiami moich klientów. Ponadto pierwsza część kursu to nie tylko rozmowa o samych zasobach, ale również o tym, jak obrona zasobów może wyglądać. Inaczej mówiąc, jakie zachowania psa mogą świadczyć o, że masz do czynienia z obroną zasobów u swojego psa.. Bo przecież to nie tylko warczenie i gryzienie 😉 Dzięki wiedzy zawartej w kursie będziesz mógł lepiej interpretować zachowanie swojego psa i zwrócisz uwagę na zachowania, które mogą świadczyć o tym, że Twój pies jest zasobowy.

Druga część kursu to nic innego jak szukanie przyczyn obrony zasobów u psa. Po pierwsze, dokładnie opisuję jakie są czynniki ryzyka, i jakie ludzkie błędy mogą doprowadzić do tego, że pies zacznie bronić zasobów. Po drugie pokazuję jak pewne ludzkie zachowania widzi pies, a jak widzi człowiek – a uwierz, różnice są ogromne!

Dzięki kursowi „obrona zasobów” zdobędziesz wiedzę, która pomoże Ci zminimalizować ryzyko wystąpienia obrony zasobów u swojego psa. Dowiesz się też na co w szczególności uważać, gdy obrona zasobów u Twojego psa już występuje.

Pokaż więcej

Czego się nauczysz w tym kursie?

 • Czym jest obrona zasobów?
 • Co może stać się zasobem?
 • Dlaczego pies zachowuje się w sposób dla Ciebie "nielogiczny"?
 • Kiedy poprosić specjalistę o pomoc?
 • Jakie zachowania psa mogą świadczyć o obronie zasobów?

Zawartość kursu

Obrona zasobów

 • Obrona zasobów – informacje ogólne
  21:57
 • Dlaczego pies broni zasobów?
  00:00
 • Konsekwencje obrony zasobów oraz bezpieczeństwo
  00:00

Student Ratings & Reviews

No Review Yet
No Review Yet