Najczęściej popełniane błędy podczas nauki posłuszeństwa czyli dlaczego pies nie chce wykonywać komend

Lista życzeń Udostępnij
Udostępnij kurs
Link do strony
Udostępnij w mediach społecznościowych

O kursie

Twój pies nie chce wykonywać komend? Masz wrażenie że dwoisz się i troisz, a pies jak nie słuchał, tak nie słucha dalej?

Moim zdaniem praca nad posłuszeństwem powinna przede wszystkim sprawiać frajdę – Tobie i Twojemu psiakowi! Ale wiem, jakie to frustrujące, gdy pies nie słucha komend – moi klienci bardzo często przechodzą trudne chwile, zanim podczas konsultacji „otworzą oczy”. A gdy to się stanie,  praca z psem staje się łatwiejsza, przyjemniejsza i bardziej owocna. I może tak być. Trzeba tylko wiedzieć, jak to zrobić 😉

Ten minikurs to skondensowana wiedza dotycząca najczęstszych błędów jakie mogą pojawić się podczas pracy z psem nad jego posłuszeństwem. Dzięki zawartej w nim wiedzy z pewnością będziesz w stanie odnieść informacje zawarte w kursie do swojej pracy z psiakiem. 

Minikurs skierowany jest przed wszystkim do osób, które chcą poprawić swoją komunikacje i relację z psem. Opracowałam go w taki sposób, że jest wspaniałym sposobem na powrót do podstaw (inaczej mówiąc – najważniejszych aspektów w pracy)  u osób posiadających już bardzo dużą wiedzę na temat szkolenia i mających psy „od zawsze”. Ponadto jest świetnym „starterem” dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z psim światem.

W kursie poruszam nie tylko tematy związane z ogólnymi zasadami stosowania komend. Dodatkowo pokazuję jak psi świat równi się od naszego (ludzkiego). Inaczej mówiąc tłumaczę, jakie mogą być przyczyny tego, że pies nie słucha komend. A uwierz, może ich być mnóstwo! Bazując na moim doświadczeniu w pracy z klientami, wybrałam 13 (wcale nie pechowych 😉 ) błędów w pracy nad posłuszeństwem. To aż 13 powodów, przez które Twój pies może nie reagować na komendy! A wszystko zebrane w jeden nasycony wiedzą minikurs!

Pokaż więcej

Czego się nauczysz w tym kursie?

 • Czym jest komenda?
 • Na co zarwać uwagę podczas nauki posłuszeństwa?
 • Jak nasze ludzkie przyzwyczajenia wpływają na pracę z psem?
 • Jak nie dać złapać się w "pułapki" posłuszeństwa?
 • Czy Twój pies potrzebuje nauki posłuszeństwa czy pracy stricte behawioralnej?
 • Jakich ustrzec się błędów w pracy nad posłuszeństwem?

Zawartość kursu

Najczęściej popełniane błędy

 • Instrukcja
  00:00
 • Posłuszeństwo, ale jakie? Komenda czyli co?
  09:02
 • Najczęstrze błędy podczas operowania komendami
  00:00
 • Błędów ciąg dalszy
  00:00

Student Ratings & Reviews

No Review Yet
No Review Yet