Imię dla psa – jak je rozumieć i jak stosować?

Uncategorized
Lista życzeń Share
Share Course
Page Link
Share On Social Media

O kursie

Minikurs “Imię – jak je rozumieć i jak stosować” to nagranie, w którym poruszam temat jednej z najbardziej elementarnych umiejętności psa – reakcji na imię. Z mojego doświadczenia z pracy z klientami wynika, że imię jest albo nadużywane albo nie wybrzmiewa wtedy, kiedy powinno. A celem każdego opiekuna psa jest przecież skuteczna komunikacja z psem. Ta za to nie będzie miała miejsca, gdy w komunikacji będą pojawiać się błędy.

To nagranie to nic innego jak zbór najważniejszych informacji dotyczących operowania imieniem psa. Dzięki niemu poprawisz swoją komunikację z psem. Dodatkowo dowiesz się dlaczego wypowiadanie imienia psa jest ważne i jaki jest algorytm używania imienia. Inaczej mówiąc, kiedy imię wypowiedzieć, a kiedy jest to niepotrzebne w kontekście dalszej komunikacji.

Imię dla psa ma wymiar nie tylko praktyczny. Z tego nagrania dowiesz się, jakie są różnice między rozumieniem nazw (w tym imienia) przez człowieka a rozumieniem własnego imienia przez psa. Inaczej mówiąc, poruszam temat związany z rozwojem funkcji językowych. Ponadto odpowiem na pytanie jak rozwój tych funkcji wpływa na naszą (ludzką) komunikację z psem.

“Imię dla psa – jak je rozumieć i jak go używać” to totalna bomba informacyjna.

Show More

What Will You Learn?

  • Jak człowiek rozumie imię i jak imię rozumie pies?
  • W jaki sposób rozumieć, czym jest imię?
  • W jakich sytuacjach poprzedzać komunikat imieniem?
  • W jakich sytuacjach nie ma konieczności poprzedzania komunikatu (komendy) imieniem?
  • Czego unikać podczas wypowiadania imienia psa?

Course Content

Imię dla psa – jak je rozumieć i jak stosować?

  • Nagranie video
    13:04